BTE uzlādējams dzirdes aparāts G-25

Uzlādējams dzirdes aparāts, baterijas uzlādējams, USB uzlādēšanas dzirdes aparāts Mūsu G-25 uzlādējams akumulatora dzirdes aparāts Trīs priekšrocības: 1. Vide. Aizsargājiet vidi. Saskaņā ar statistiku katru gadu tiek izmesti 15 miljardi parasto bateriju, no kuriem visi nonāk atkritumu poligonā. Un tos gandrīz nevar sadalīt. 2.Money ietaupīt. Uzlādējams BTE dzirdes aparāts, izslēdzot akumulatora maiņas problēmu un darbu. Kā parasti, viens akumulators darbojas apmēram 7 dienas, un tam katru gadu nepieciešams aptuveni 50 baterijas. 3.Konvenents. USB kabeļa savienojums ar lādētāju Tāpat kā mobilā telefona uzlādēšana, viegli, ātri un drošāk.
Byvision Security Science Technology Ltd ir viens no vadošajiem 720P 960P HD IP kameru ražotājiem un piegādātājiem, laipni aicināti no mums vairumtirdzniecības zemas cenas 720P 960P Full HD IP kameras.

Mūsu pakalpojumi

Mēs esam apņēmušies telekomunikāciju operatoriem, piemēram, uzņēmumiem un patērētājiem nodrošinātu konkurētspējīga IST risinājumus un pakalpojumus, un nepārtraukti uzlabojot klientu pieredzi...

Izmeklēšana

Sazinieties ar mums

Adrese:4-6 stāvs, Keji Dasha, Xingwei rūpniecības zona, Xinghua Road, Bao'an rajons, Shenzhen, Guangdong province, Ķīna

Telefons: +86-755-23571166

Fakss: +86-755-33188679

E-pasts: info@byvisiontech.com

CopyRight© Byvision Science Technology Limited